Brak czasu na dietę. Zamów catering

Przez on 30 października, 2020

Byłeś kiedyś na diecie? Skoro to czytasz, to na pewno tak! A czy znasz takie słowo jak „wymówka”? Cóż, my też je znamy. Ale wiemy też, że na każdą wymówkę można znaleźć rozwiązanie. Jeśli chciałbyś przejść na dietę, ale jednocześnie wiesz, że nie masz na to czasu, czytaj dalej – mamy dla Ciebie świetną opcję.

Dieta pudełkowa Poznań – Twój nowy styl życia

Prawdopodobnie chcesz schudnąć, ale może Twoim celem jest coś przeciwnego – przybranie na masie. A może lekarz Ci kazał lub po prostu wreszcie chcesz zacząć zdrowo jeść? To brzmi strasznie czasochłonnie i faktycznie takie może być. Bo robienie listy zakupów, jeżdżenie po sklepach i wielogodzinne przygotowanie posiłków oraz pakowanie ich do pudełek – zajmuje trochę czasu. Nie mówiąc już o liczeniu kalorii czy przeczesywaniu etykiet w poszukiwaniu syropów glukozowych, glutenu albo składników mlecznych. Oczywiście po to, aby ich uniknąć.

A co byś powiedział, gdybyśmy:

– opracowali dla Ciebie jadłospis, który wesprze Cię w realizacji celów,

– ugotowali Ci każdy posiłek, z dbałością o wartości odżywcze,

– uwzględnili Twoje preferencje, nietolerancje i alergie pokarmowe,

– każdego dnia przywieźli Ci całą dietę w postaci szczelnie zapakowanych pudełek?

Catering dietetyczny – opcja dla zabieganych

To jak będzie z tą wymówką? Czy nadal nie masz czasu na dietę? Możemy to wszystko zrobić za Ciebie – będziesz się zdrowo odżywiał każdego dnia, jednocześnie będąc na diecie zgodnej z Twoim zapotrzebowaniem. Gotowe posiłki będą Cię bardziej zmotywować do regularnego jedzenia i rezygnacji z podjadania. Zaczniesz też uczyć się, ile jeść, aby było dobrze. 

Nasze posiłki są nie tylko dietetyczne, ale i zdrowe. Dziwne, prawda? Jednak tak jest – czuwają nad tym nasi food kreatorzy, którzy każdego dnia przygotowują wykwintne, wyszukane potrawy. Tak, abyś nigdy nie znudził się swoim nowym stylem życia! Czy również Tobie spodobała się dieta pudełkowa? Poznań, Wrocław, Warszawa, Trójmiasto – gdzie mieszkasz? Jesteśmy dla Ciebie w całej Polsce.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *