Elegancki skórzany plecaczek – alternatywa dla torebki?

Przez on 3 czerwca, 2018

Stylizacje biznesowe są zazwyczaj ściśle określone przez korporacyjny „dress code” i nie ma w nich miejsca na jakiekolwiek odstępstwa. Zwolenniczki luźnego stylu i wygody muszą niestety odłożyć na półkę wygodne spodnie, przytulne swetry i buty na niskim obcasie. W świecie biznesu królują garnitury, garsonki i buty na obcasie (chociaż niezbyt wysokim). Nie ma tu miejsca na ekstrawagancką biżuterię i fantazyjne kolory. Dobór dodatków też powinien być przemyślany. O ile jednak trzymamy się tutaj ogólnie przyjętych zasad dotyczących koloru i wysokiej jakości wykonania, możemy sobie pozwolić na odrobinę odstępstwa od przyjętych zasad. Dotyczy to chociażby wyboru torebki, którą w określonych sytuacjach może zastąpić plecak.

Mimo, że wśród zwolenników klasycznych, biznesowych stylizacji taki wybór może budzić pewne obawy, a nawet opór, to warto przejrzeć ofertę uznanych marek oferujących galanterię skórzaną wysokiej jakości. Możemy być zaskoczeni, jaki szeroki wybór skórzanych plecaków damskich tam znajdziemy. Owszem, plecaki kojarzą nam się przede wszystkim ze stylem sportowym – zazwyczaj są one wykonane ze sztucznych materiałów, często wodoodpornych. W takim wydaniu występują w najróżniejszych kształtach i kolorach. W przeciwieństwie do nich, plecaki biznesowe, o których mowa, są wykonane z wysokiej jakości skóry, często usztywnionej, co dodatkowo podkreśla ich biznesowy charakter. Kolorystyka też nie pozostawia złudzeń co do ich przeznaczenia – królują czerń, granat i najróżniejsze odcienie pięknego, klasycznego brązu. Wybór takiego właśnie dodatku może być doskonałą alternatywą dla skórzanych torebek i sprawdzi się doskonale dla osób lubiących wygodę i luz. Odpowiednio dobrany plecaczek kobiecy pozwoli nam podkreślić swoją indywidualność w sztywnym, korporacyjnym świecie, zachowując jednak odgórnie narzucone standardy.

Gdzie znajdziemy elegancką wersję plecaka skórzanego? Każda znana marka produkująca wysokiej jakości torby i torebki, ma takie w swojej ofercie. Na rynku znajdziemy opcje bardziej i mniej luksusowe – w zależności od zasobności naszego portfela. Warto wybrać się do najbliższej galerii handlowej – oglądając towar będziemy mieli pewność, co do jakości materiałów i wykonania – a to, w przypadku wyboru eleganckiego plecaczka biznesowego, liczy się najbardziej. Zapraszamy na stronę internetową sklepu brytyjka.pl

2 Comments

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *