Wybieramy wózek spacerowy

Przez on 25 lipca, 2016

Spacer z małym dzieckiem wymaga odpowiedniego przygotowania. Jednym z niezbędnych akcesoriów jest wózek spacerowy. Lionelo to jeden z bardziej znanych producentów wysokiej jakości produktów dla dzieci. Nosidełka, foteliki, kołyski, a w końcu wózki spacerowe Lionelo, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dlaczego warto zainteresować się konkretnie tymi modelami wózków spacerowych?

  • Modny wygląd – to jak wyglądają wózki spacerowe ma duże znaczenie. Nie tylko dla rodziców, ale i dziecka. Wózki spacerówki Lionelo są utrzymane w radosnej i miłej dla oka kolorystyce, która będzie sprawiała radość również dzieciom. Poczują się one w nim bezpieczniej i z większym entuzjazmem będą oczekiwały spacerów.
  • Trwałe materiały – wózki spacerowe nie mają łatwego życia, szczególnie jeśli często muszą pokonywać schody oraz krawężniki. Wózek spacerowy firmy Lionelo jest wykonany z lekkiego, ale bardzo mocnego aluminium. Dzięki temu jego waga pozwala na przenoszenie wózka jednej osobie, a jednocześnie pozostaje on odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Z równie wytrzymałych materiałów wykonane są kółka wózków. Zapewniają doskonałą przyczepność do każdego rodzaju podłoża, a jednocześnie mają dużą wytrzymałość na ścieranie.
  • Innowacyjne rozwiązania – niektóre wózki spacerówki Lionelo posiadają ciekawe rozwiązania, takie jak podwójne przednie kółka. Zwiększają one sterowność i poprawiają komfort używania. To tylko jeden z przykładów, jak producent wyprzedził konkurencję, zapewniając swoim klientom wózki, nie odbiegające od europejskich standardów.

 

Gdzie kupić wózki Lionelo?
wózki spacerówki LioneloSpacerówki Lionelo można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak również przez internet. To drugie rozwiązanie ma wiele zalet. Nie tylko pozwala znaleźć wózek w lepszej cenie, ale również można dokładnie zapoznać się z jego charakterystyką i porównać produkt z innymi. Jednym ze sklepów oferujących wózki spacerowe Lionelo jest techsat24.pl. W sklepie znajdziemy szeroki wybór różnego typu produktów dziecięcych, takich jak łóżeczka, foteliki, krzesełka oraz wiele ciekawych, rozwijających zabawek.

One Comment