Wybielanie zębów – czy faktycznie skuteczne?

Przez on 23 grudnia, 2016

Zdrowy, piękny i biały uśmiech niczym z Hoolywood? Któż o nim nie marzy? Piękny uśmiech stał się naszą własną wizytówką, którą mamy zawsze przy sobie. W wielu krajach to właśnie on ukazuje poziom życia, zamożność oraz wykształcenie danej osoby. Tak, właśnie tak. Zadbane zęby, to zęby kogoś eleganckiego, wykształconego, dbającego o siebie. Jest wiele sposobów dbania o zęby, dentyści mówią o tym by nie jeść słodyczy, aby nie pić napojów kolorowych, aby zainwestować w specjalne szczoteczki, które swoim magicznym działaniem mają wszystko naprawić. Jak jest naprawdę? Co jest najważniejsze? Wizyta u dentysty. Jest to najważniejsza w tym wszystkim sprawa. Już jako dzieci, nie chcemy chodzić do stomatologa, kojarzy nam się to źle. Nie wiadomo dlaczego. Rodzice często straszą małe dzieci dentystą, a w przyszłości jest problem z wizytami. Już od najmłodszych lat powinno się uczyć dzieci higieny oraz tego, że doktor to ktoś, kto pomaga, a nie osoba, która robi krzywdę. Do dentysty należy chodzić na regularnie. W wieku nastoletnim, często problemem głęboko skrywanym jest krzywe uzębienie. Nastolatki, szczególnie dziewczęta wstydzą się swoich wad, widzą je bardziej. Może w takim wypadku warto zainwestować w aparat na zęby. Kilkanaście miesięcy i zyskujemy proste i ładne zęby. Pewność siebie znów na swoim miejscu. Przez takie kompleksy ciężej jest w dorosłym życiu. Brak czasu? Brakuje Ci czasu na swoje własne zdrowie? Na twoją prywatną wizytówkę? To bardzo źle, ale może w twojej podświadomości jest inny problem. Może nie jesteś zadowolony ze swojego dentysty? Może twierdzisz, że ta sprawa może poczekać? Warto w takim wypadku zmienić stomatologa. Zainwestować w kogoś lepszego, kogoś kto będzie motywował Cię do wizyt. Kogoś profesjonalnego np. Oftaldent stomatologia. Tylko ktoś naprawdę profesjonalny powinien zajmować się tak ważną sprawą jak nasze uzębienie. Mamy je tylko jedne. Warto o nie zadbać. Kiedy mamy miernego stomatologa, to tak jakby oddać swój najcenniejszy skarb pierwszej lepszej osobie.