Spirulina i chlorella to samo zdrowie

Przez on 9 stycznia, 2018

Każdy z nas szuka sposobu na to żeby być zdrowym, ale często szukamy w niewłaściwym miejscu. Trzeba stawiać na to, co jest naturalne, a wtedy będziemy na pewno bardzo zadowoleni. Dzisiaj popularne są spirulina i chlorella właściwości, dlatego przyjrzymy się bliżej tym dwóm składnikom i zobaczymy czy to wszystko działa tak jak należy. Chcemy przecież być zdrowi, ale chcemy również być bezpieczni.

Algi spiruliny

Kolor zielono niebieski oznacza, że mamy przed sobą algę spiruliny.  To składnik, który bardzo dobrze wpływa na zdrowie naszego organizmu. Algi znane są na całym świecie i wszędzie uwiązane są za bardzo dobre. Zanim zaczniemy interesować się na poważnie tą algą trzeba będzie sprawdzać czy to, co mamy w ręku pochodzi o producenta mającego odpowiednie certyfikaty. Chcemy kupować tylko to, co oryginalne i działające pozytywnie na nasz organizm. Spirulinę możemy znaleźć w napojach energetycznych, w batonach, suplementach diety.  Spirulina obniża ryzyko wystąpienia udaru mózgu i to prawie o 50%.  Osoby mające problemy z ciśnieniem będą zadowolone, bo ta alga idealnie je obniża. W naszym organizmie mamy wiele metali ciężkich, które się odkładają i nie są wydalane, ale spirulina nam pomorze. Badania wykazały, że spirulina powoduje zahamowanie rozwoju komórek rakowych i obniża cholesterol.  Mamy po zastosowaniu spiruliny więcej energii i zrzucamy o wiele więcej kilogramów.

Chlorellą właściwości

Chlorella dostarcza do naszego organizmu mnóstwo potrzebnych substancji takich jak aminokwas, witaminy, minerały. Znajdziemy tam fosfor, magnez, potas, wapń. Lista składników jest bardzo długa.  Taki skład gwarantuje nam, że nie będziemy mieć problemów ze skórą czy nawet ze wzrokiem. Zapobiega powstawaniu raka płuc czy zaćmy.  Chlorella gwarantuje nam ze pozbędziemy się z organizmu toksyn, metali ciężkich czy chemikaliów. Osoby, które mają problemy z alkoholem również powinny sięgać po tą substancje, a poczują się znacznie lepiej. Działa to wszystko bardzom dobrze i co ważne bardzo szybko.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *