Innowacyjna technika montażu implantów

Przez on 16 września, 2016

Bardzo szybko możemy uzupełnić braki w uzębieniu, jeżeli zdecydujemy się na implanty zębowe. Polega to na tym, że w naszej szczęce montowany jest korzeń tytanowy, który po zagojeniu się, staje się korzeniem sztucznego zęba wkręcanego do wspomnianego korzenia.

Implanty stomatologiczne to najnowocześniejsza dzisiaj metoda wstawiania sztucznych zębów. Do szczęki można zamontować tyle implantów ile jest braków w uzębieniu danego pacjenta, korzenie są wykonane z tytanu, ponieważ ten właśnie materiał jest bardzo dobrze tolerowany przez organizm człowieka, następnie należy poczekać od dwóch do trzech tygodni, aby wmontowane korzenie dobrze wrosły do szczęki i po określonym czasie wkręca się w korzenie zęby wykonane z porcelany, bardzo dobrze dobrane do reszty uzębienia. Praktycznie trudno jest odróżnić, który ząb jest naturalny a który wkręcony. Jest to niestety bardzo drogi zabieg, ale daje niezwykłe efekty, jest w zasadzie prosty i nie tak bardzo inwazyjny. Przekonaj się o tym sam czytając informacje na stronie stomatologia-impla.pl/implanty/.

Implanty zębowe, wykonane z dużą starannością wytrzymują nawet do dziesięciu lat, utrzymane w dbałości i higienie przez długie lata nie odbiegają od wyglądu zębów naturalnych. W użytkowaniu ich też nie odczuwamy specjalnej różnicy. Ta niezwykle nowatorska i innowacyjna technika instalowania implantów stała się ostatnio bardzo popularna i korzysta z niej wiele osób. Używając tego typu implantów, nie czujemy dyskonfortu, zęby nie luzują się i nie przeszkadzają nam, z czasem czujemy je tak jak naturalne swoje własne zęby.

Dzięki tej metodzie nie tylko poprawiamy w sposób bardzo efektywny swoją urodę, ale przede wszystkim stan swojego zdrowia. Bowiem w wyniku braków zębowych, szczęka nasza traci swoją stabilność i pogarsza się jej jakość, dzięki implantom staje się spójna.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *