Dieta sirtfood – jak skutecznie pozbyć się nadprogramowych kilogramów?

Przez on 3 lutego, 2022

Czy jest możliwe zrzucenie dużej ilości kilogramów w krótkim czasie i w sposób zdrowy? Odpowiedź brzmi – tak. Najlepszym przykładem jest znana piosenkarka Adele. Gwiazda pozbyła się aż 45 kilogramów i ma się całkiem dobrze. Jaki jest jej sekret? To dieta sirtfood.

Dieta sirtfood – na czym polega?

Dieta sirtfood polega na zastosowaniu ścieżki żywieniowej charakteryzującej się:

  • dużym ograniczeniem kalorycznym posiłków
  • używaniem zamiennie około 20 produktów jako głównych  składników dań (m. in. truskawki, jarmuż, oliwa z oliwek, naciowe części warzyw, kapary, orzechy włoskie, czerwone wino, kasza gryczana, gorzka czekolada)
  • etapowością (mamy tu 3 etapy wprowadzania coraz większych dawek kalorycznych)
  • stosowaniem zdrowej i nieprzetworzonej żywności

W diecie sirtfood stosowane produkty mają za zadanie stymulowanie organizmu do wytwarzania życiodajnych białek sirtuinowych. To one odpowiadają za zahamowanie procesów starzeniowych, a przede wszystkim biorą czynny udział w regulacji przemiany tłuszczy i węglowodanów.

Dieta Adele rozkłada się na 3 kaloryczne etapy, z których każdy wprowadza coraz większą ilość przyjmowanych kalorii. Dietę rozpoczynamy od wartości 1000 kcal dziennie. Cała ścieżka żywieniowa ma na celu poprawę funkcjonowania procesów metabolicznych oraz przyzwyczajenie do zdrowego stylu życia.

Dieta Adele – jak ją stosować?

Aby rozpocząć w zdrowy i skuteczny sposób proces utraty zbędnych kilogramów, należy prawidłowo stosować się do zaleceń diety. Wymaga to całkowitej zmiany podejścia do jedzenia oraz wiedzy. Dlatego też, aby uzyskać najlepsze efekty, warto przejść na fit catering, który jest coraz bardziej popularny w całej Polsce, a Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot) jest jednym z pionierów w tej dziedzinie.

Jedzenie pudełkowe w zastosowaniu diety Adele to trafny wybór – mamy pewność, że zostaną zastosowane żelazne i zdrowe zasady diety, dzięki czemu zyskujemy pewność szybkiej utraty zbędnych kilogramów.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *