Ślub po mazursku – dlaczego warto tu przyjechać

Przez on 25 października, 2017

Ślub to dzień wyjątkowy dla każdego z nas – mówi się, że to jedyny taki dzień w życiu. Choć i tak na pewno będzie on niezapomniany, to warto uczynić go wyjątkowym również dla naszych gości. Najlepsza ku temu będzie odpowiednia sceneria. Wesele Mazury to świetny pomysł na zorganizowanie odpowiedniej i cieszącej oko uroczystości. Tutejsza okolica jest niezwykle piękna. Mazurski krajobraz składa się z widoku na drzewa, jeziora oraz otoczenia w postaci wyjątkowej fauny i flory. Jeśli dodać do tego naszą ofertę, czyli kompleksowe zorganizowanie wesela, nasz ślub będzie wydarzeniem jak ze snu.

Organizacja wesela pod każdym aspektem

Nasz hotel Mazurski Raj jest w stanie zaoferować wszystkim przyszłym młodym parom w pełni kompleksową organizację wesela. Zacznijmy od położenia naszego obiektu – jest to bezpośrednia okolica jeziora Bełdany, które zachwyca swoim urokiem za dnia i w nocy. Dysponujemy salą na dwieście osób, miejscami noclegowymi, a także terenem do organizacji przyjęcia na świeżym powietrzu. W zależności od tego, jakie są oczekiwania naszych gości, możemy dopasować naszą elastyczną ofertę pod wieloma punktami. Przyszłe młode pary mogą dokonać uroczystych zaślubin tuz nad brzegiem jeziora – to doskonała opcja dla tych, którzy od zawsze marzyli o ślubie na łonie przyrody. W pełni zadbamy o menu weselne, dostosowując serwowane posiłki do życzenia klientów i kubków smakowych ich gości. W ofercie gastronomicznej posiadamy menu złożone z dań kuchni europejskiej, a także polecamy spróbowanie naszych regionalnych smaków.

Pomoc w organizacji oprawy muzycznej i fotografa

Niektóre pary młode przyjeżdżają do nas z naprawdę daleka. To przede wszystkim z myślą o nich służymy radą w doborze odpowiedniego fotografa czy osoby, która zatroszczy się o muzykę na weselu. Pomagamy również w organizacji wszelkiego rodzaju atrakcji, jak choćby przedślubna przejażdżka bryczką.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *