Skuteczne czyszczenie mebli tapicerowanych

Przez on 21 czerwca, 2020

Jeśli jesteś mieszkańcem Ząbek, a Twoja ulubiona kanapa właśnie przeżyła spotkanie z kawą lub czerwonym winem, zapewne zastanawiasz się, gdzie i jakiej szukać pomocy. I nic dziwnego.

Gdy doszło do podobnej wpadki, postaraj się nie panikować:

  • nie wycieraj plam szmatką. Wetrzesz płyn głębiej, powodując, że tkaninę na tapicerce będzie trudniej doczyścić.
  • nie posypuj proszkiem do prania ani solą. Co prawda sól pomaga zebrać czerwone wino, jednak nie możesz wiedzieć na pewno, jak zadziała na kolory materiału. Narożnik z białą plamą na tapicerce nada się już tylko na śmietnik!
  • nie próbuj wciągać resztek płynu odkurzaczem. Proces wsiąkania trwa niezwykle krótko, więc jest już za późno, a tarcie zaplamionej tapicerki szczotką odkurzacza wprowadzi cząsteczki kawy lub wina między wątek i osnowę materiału.

Ząbki – kto wyczyści tapicerkę?

Jak więc widzisz, czyszczenie tapicerki i narożników w Ząbkach, to odpowiedzialne zadanie. Działając pod wpływem emocji łatwo sprawić, że ulubiony, wygodny mebel straci na wyglądzie tak bardzo, że trzeba się go będzie pozbyć. Nie musi tak być, jeśli wezwiesz fachowców, którzy przy pomocy profesjonalnego sprzętu rozprawią się z plamami na tapicerce narożnika.

Czyszczenie tapicerki i narożników w Ząbkach

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że profesjonaliści, czyszczący meble w Ząbkach zaoferują Ci możliwość doprowadzenia Twoich tapicerowanych mebli do stanu, jaki pamiętasz z czasów ich nowości. Czy nie jest to wyjątkowy komfort? Wygodny narożnik, na którym najlepiej Ci się wypoczywa, nadal może wyglądać jak prosto ze sklepu meblowego, a także pachnieć świeżością.

Jak często czyścić meble tapicerowane?

Jeśli nie przytrafiła Ci się przykra przygoda z rozlanym napojem, możesz rozważać, czy usługi czyszczenia tapicerki są dla Ciebie. Ależ tak! Tapicerowane meble korzystnie jest poddać czyszczeniu minimum raz w roku. Nie dopuszczasz wówczas do tego, aby brud przenikał w głąb materiału i sprawiasz, że pokrycie mebla jest zawsze w dobrym stanie. A specjaliści od czyszczenia narożników w Ząbkach zrobią to za Ciebie, dbając o najwyższą jakość i najkorzystniejszą cenę tej usługi.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *