Fachowy montaż hal magazynowych

Przez on 20 stycznia, 2021

Solidność hali stalowej to nie tylko solidne elementy, ale też ich profesjonalny montaż. Ma on bezpośredni wpływ na trwałość konstrukcji i bezpieczeństwo użytkowania budynku. Nawet najsolidniejsze materiały zawiodą, jeśli będą użyte w nieodpowiedni lub niedokładny sposób. To jest jeden z głównych powodów, dla których montaż hal stalowych warto zlecić fachowcom z kobexstal.pl.

Kobexstal – producent i wykonawca

Firma Kobexstal nie tylko produkuje elementy hal stalowych, spełniających europejskie normy. Zajmuje się również ich montażem. Nikt nie zna materiału tak dobrze, jak producent. Daje to pełną gwarancję dobrze wykonanej pracy. Fachowo postawiona hala zyskuje na swojej żywotności. Montaż obiektu przez producenta zapewnia również pełne bezpieczeństwo w trakcie jego użytkowania. Firma zatrudnia wykwalifikowanych fachowców, posiadających bogate doświadczenie we wznoszeniu budynków opartych o konstrukcje stalowe.

Etapy montażu hali stalowej

Po wykonaniu projektu spełniającego indywidualne preferencje inwestora następuje czas na wzniesienie konstrukcji. Proces ten zaczyna się od wykonania fundamentów. Producent Kobexstal współpracuje z wyspecjalizowanymi firmami, zajmującymi się tylko i wyłącznie tą dziedziną. Zapewnia to pewność dobrze wykonanych podwalin pod nowy budynek. Na fundamencie stawiany jest szkielet. Wykonuje się go z połączonych słupów profili i rygli ramy. Po ich wypoziomowaniu łączy się rygle ścienne i płatwie dachowe. Stabilizację szkieletu zapewnia montaż tężników międzypłatwiowych i stężeń ściennych oraz dachowych. Podporę dla ścian szczytowych tworzą słupy wewnętrzne i rygle. Kolejnym etapem jest obłożenie konstrukcji. W tym celu wykorzystywane są wcześniej przygotowane elementy, które zapewniają odpowiednią termoizolację i estetyczny wygląd – sprawdź jak wykonujemy konstrukcje stalowe na: https://www.kobexstal.pl/pl/wykonawstwo/

Zabezpieczenie elementów stalowych

Przed montażem elementy stalowe są malowane. Jest to zabezpieczenie przed korodowaniem. Rodzaj użytej farby dobierany jest pod kątem agresywności środowiska. Hale stalowe, które z racji specyfiki branży mogą być narażone na pożar, malowane są farbą ognioochronną. Zwiększa to żywotność konstrukcji wystawionej na działanie wysokich temperatur.

Montaż hal stalowych to bardzo precyzyjny proces. Musi on być wykonany od początku do końca z zachowaniem podręcznikowej dokładności. Tak wzniesiony obiekt odwdzięczy się swoją długowiecznością. Montaż jest jedną z tych usług, na których nie wolno oszczędzać. Zapewnia on pełne zadowolenie w późniejszych latach użytkowania obiektu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *