Pierwszy odcinek Rolnik Szuka Żony 7 już za nami.

Przez on 17 września, 2020

Pierwszy odcinek programu Rolnik szuka żony przyniósł wiele emocji, a jednocześnie okazał się jednym z najchętniej oglądanych programów telewizyjnych. Bohaterami programu jest piątka rolników z obszaru całej Polski. W programie bierze udział jedna rolniczka:

  • Magdalena ma 26 lat i otrzymała rekordową liczbę listów biorąc pod uwagę wszystkie edycje programu Rolnik szuka żony. Prawie 400 panów zdecydowało się napisać do Magdaleny, jednak ta zdawała się nie odnaleźć w czytanych listach bratniej duszy. Być może dopiero spotkania na żywo pozwolą Magdalenie lepiej poznać kandydatów, ich intencje i miłość.
  • Józef to najstarszy z uczestników z dużymi wymaganiami wobec kandydatek. Być może Józef poszukuje modelki. Ponadto Józef miał możliwość zadzwonić do jednej z uczestniczek, jednak był dla niej bardzo chłodny, co nie spodobało się nawet prowadzącej Marcie Manowskiej.
  • Maciej – doktorant, do którego pisało wiele pań równie dobrze wykształconych, co wprawiło rolnika w zakłopotanie. Maciej miał możliwość rozmawiać przez telefon z Moniką, która zrobila na nim duże wrażenie, być może Maciej jest już zauroczony w nauczycielce.
  • Paweł – otrzymał zaskakująco dużo listów, jednak pośród nich największe wrażenie zrobiła na nim Sandra. To ona jest zdecydowaną faworytka Pawła.
  • Dawid to ostatni uczestnik, który cieszyl się czytając list kandydatki, jednak odrzucił ją ze względu na wygląd. Takie zachowanie nie spodobało się większości widzów, jak również Marcie Manowskiej, jednak wybór ostatecznie należy do Dawida.

fot. https://www.facebook.com/rolnikszukazony/photos/a.751409198232255/3520140074692473

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *