Naturalne kosmetyki Vis Plantis – aktywna moc roślin

Przez on 17 lutego, 2021

Vis Plantis, polska marka kosmetyków naturalnych, oferuje szeroką gamę produktów do codziennej pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów. Producenci stawiają na substancje aktywne pochodzące z roślin, ze względu na ich cenne właściwości mające wielokierunkowe zastosowanie. Oprócz oferty kosmetyków wegańskich, Vis Plantis posiada preparaty zawierające etycznie pozyskiwany ślub ślimaka, a także opracowany w laboratorium odpowiednik jadu żmii.

Kosmetyki Vis Plantis do wszystkich rodzajów skóry

Oczyszczenie jest pierwszym i najistotniejszym krokiem w pielęgnacji cery, dlatego Vis Plantis oferuje zarówno żele oczyszczające, jak i płyny oraz żele micelarne. W swojej ofercie kosmetyków do twarzy marka posiada kremy z linii nawilżającej, odżywczej, przeciwzmarszczkowej i regenerującej. Kosmetyki Vis Plantis pomogą także zadbać o ciało przy pomocy peelingów, balsamów, a nawet żeli i olejków pod prysznic.

Naturalna pielęgnacja włosów z Vis Plantis

Wśród kosmetyków do pielęgnacji włosów firmy Vis Plantis znajdziemy szampony, odżywki oraz maski dopasowane do konkretnego rodzaju włosów. W ofercie dostępne są produkty do włosów przetłuszczających się, przesuszonych, a także cienkich i pozbawionych objętości.

Substancje aktywne w kosmetykach Vis Plantis

Kosmetyki naturalne Vis Plantis nie zawierają kontrowersyjnych składników, stawiając na naturalne składy. W ich produktach znajdziemy:

  • odpowiednik jadu żmii (w postaci peptydu),
  • filtrat śluzu ślimaka,
  • zioła (m.in. bazylia, kora dębu, rozmaryn, skrzyp),
  • zboża i nasiona (m.in. kiełki pszenicy, czarnuszka),
  • rośliny nawilżające (m.in. aloes, kozieradka, prawoślaz, lukrecja)

i wiele innych składników pochodzenia naturalnego.

więcej o kosmetykach tej marki na https://visplantis.pl/

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *