Jad żmii – skuteczny składnik terapii przeciwzmarszczkowej

Przez on 11 marca, 2021

Niewiele z nas zdaje sobie sprawę, że aby zachować młodzieńczy wygląd warto sięgać po kuracje przeciwzmarszczkowe już po 25 roku życia. Wtedy to skóra zaczyna tracić elastynę oraz kolagen stanowiące swego rodzaju rusztowanie dla niej. Gdy substancje te zanikają, skóra się zapada o powstają zmarszczki. Jak sobie poradzić z tym procesem? Pomoc niesie krem z jadem żmii Element.

Jad żmii – jak działa?

W kremach z jadem żmii Element składnik ten pozyskuje się w labolatoriach. Jest to tzw. analog jadu żmii, zatem na drodze otrzymywania tej substancji nie ucierpi żadne zwierzę, zaś sam krem stanowi w ten sposób produkt wegański.

Zalety jadu żmii w terapii przeciwzmarszczkowej to:

  • ochrona przed fotostarzeniem
  • rozluźnienie spiętych partii twarzy
  • niwelowanie zmarszczek oraz zapobieganie powstawaniu nowych
  • zapobieganie pogłębianiu się zmarszczek mimicznych na skutek rozkurczenia – blokady kluczowych mięśni twarzy
  • wypełnia zmarszczki

Jak widać krem z jadem żmii Element będzie odpowiedni nie tylko przy zapobieganiu występowania zmarszczek, ale również likwidowaniu już tych bardzo dobrze widocznych. Inaczej mówiąc pozwala on wypełnić zmarczki tak jak botox, ale w sposób bezinwazyjny.

Marka Element stworzyła linię kremów do twarzy z jadem żmii świątynnej. Należą do nich nich kremy na dzień (wzbogacony o kapsułkowany filtr UV), na noc oraz pod oczy (również przeznaczony dla wrażliwych okolic ust).

Warto dodać, iż krem do twarzy z jadem żmii Element będzie stanowił nie tylko ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych, ale również świetną bazę pod makijaż.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *