Inwazyjne i nieinwazyjne metody powiększania biustu

Przez on 11 stycznia, 2022

Piękne piersi według opinii wielu osób, niezależnie od płci, to część ciała, stanowiąca u kobiety prawdziwy atut. Kobiety mając świadomość, że jest to ważny element wyglądu, często robią wiele, by go poprawić. Zbyt małe, mało jędrne, lista niedoskonałości jest dość spora. Czy istnieją sposoby, żeby poprawić nie tylko kształt piersi, ale i samopoczucie wielu kobiet, które poprzez kompleksy związane z tą częścią ciała czują się nieatrakcyjne lub wręcz wybrakowane?

Sposoby na powiększenie piersi

Jeśli mowa o powiększaniu piersi, to najczęściej nasuwa się słowo zabieg. Zabieg polegający na wszczepieniu implantów staje się coraz bardziej popularny, ze względu na to, że coraz więcej klinik ma w swojej ofercie powiększanie biustu oraz nie aż tak bardzo wygórowany koszt zabiegu, jak kiedyś. Jednak trzeba mieć na uwadze, że jest to ingerencja w ciało. Jeśli po szeregu badań lekarz uzna, że kobieta nie może zostać poddana operacji, może odmówić jej wykonania. Często na taki zabieg decydują się kobiety po ciąży i karmieniu, których piersi straciły jędrność i ładny kształt. Istnieją też nieinwazyjne sposoby poprawy kondycji biustu, a także ich powiększenie, o czym można przeczytać dalej w tym artykule.

Tabletki na powiększenie piersi – czy faktycznie działają

Tabletki na powiększenie biustu są dużo tańszą i bezpieczniejszą alternatywą do wszczepienia implantów. Do ich zalet można zaliczyć, iż nie zawierają sztucznych hormonów, a jedynie naturalne składniki. Dzięki temu, przy systematycznym stosowaniu można bez operacji zwiększyć rozmiar swojego biustu. Produkty powiększające piersi mają w swoim składzie takie składniki jak:

  • koper włoski
  • kozieradka pospolita
  • kmin rzymski
  • ekstrakt z szyszek chmielu
  • ekstrakt z pochrzynu dzikiego

Te rośliny, bogate w fitoestrogeny, skutecznie podnoszą poziom estrogenów w organizmie, odpowiedzialnych m.in. za wzrost piersi. Stosowanie preparatów, bogatych w nie powoduje większą jędrność i sprężystość piersi. Kuracja trwa zwykle ok. kilku miesięcy przy regularnym stosowaniu. Dla lepszego efektu można również wspomagać się kremami, które mogą przyspieszyć uzyskanie efektów. 

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *