vMix24 – program komputerowy

Przez on 3 lipca, 2021

Jeżeli tworzysz profesjonalne materiały video, to wiesz, że poza praktycznymi umiejętnościami potrzebny jest także niezawodny software. Jednak, na jaki program się zdecydować, spośród dziesiątek dostępnych na rynku?vMix24 – stwórz profesjonalną produkcję video

vMix24 to oprogramowanie dające ogromne możliwości edycji jak także transmisji nagrywanego materiału. Dzięki zastosowaniu nowych technologii zachwycające efekty możesz osiągnąć, nawet gdy pracujesz na słabszych komputerach PC. Program ten ma kilka interesujących funkcji, oto niektóre z nich:

  • Jednoczesne nagrywanie oraz streamingowanie,
  • Kilkanaście efektów przejścia,
  • Wbudowany mikser audio,

Wirtualne zestawy HD w wysokiej jakości czasie rzeczywistym Chroma Key,

Możliwość dodawania wielu kamer, materiałów video, zdjęć, plików audio, strumieni internetowych, plików PowerPoint oraz wielu innych.

Oczywiście to tylko niektóre z opcji. Co ciekawe możesz wybrać wersję oprogramowania, która najbardziej Cię interesuje. Każda z nich oferuje inne funkcje, dzięki czemu możesz dobrać te, które są dla Ciebie ważne. Nazwy tych wersji to Basic, HD, 4K i Pro. W zależności od Twojego doświadczenia i przeznaczenia programu możesz zakupić wersję najlepiej spełniającą Twoje wymagania. W razie potrzeby zawsze możesz dokonać upgrade na wyższą wersję.

Dla streamera i reżysera


Korzystając z vMix 24 możesz tworzyć jednokamerowe streamingi lub materiały video umieszczane na najpopularniejszych serwisach społecznościowych. Nawet w przypadku, gdy nie dysponujesz najmocniejszym komputerem. Natomiast, jeżeli zajmujesz się organizacją koncertów, gali oraz innych imprez masowych, także możesz korzystać z tego oprogramowania. Masz możliwość obsługi wielu kamer, dodawania efektów oraz nowoczesnych przejść między ujęciami.

Możesz nie tylko realizować transmisje, ale także jednocześnie nagrywać transmitowane wydarzenia. Będziesz miał możliwość ich dalszej obróbki, oraz edycji. Wszystko w łatwy i intuicyjny sposób. Warto wspomnieć, że oprogramowanie to działa zarówno na komputerach PC, jak i na urządzeniach marki Apple. Jest to praktyczne rozwiązanie dla wszystkich profesjonalistów.


Kupuj tylko ze sprawdzonego źródła


Zakup oprogramowania najlepiej dokonać z pomocą zaufanego sprzedawcy, takiego jak sklep Vebo. Wystarczy, że wejdziesz pod adres https://www.vebo.pl/vmix, a znajdziesz tam wszystkie informacje potrzebne do zakupienia oprogramowania.

Zatem nie czekaj i odwiedź sklep Vebo już dziś i zamów Twój egzemplarz vMix24.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *