Metalowe stojaki reklamowe

Przez on 27 lutego, 2017

Metalowe stojaki cieszą się nie tylko dużym zainteresowaniem ze względu na modę, a także ich wszechstronne zastosowanie. Ale także dlatego że są w stanie wytrzymać duże obciążenie ciężkich materiałów reklamowych, na nich wykładanych. A także stanowić praktyczne wyposażenie i zajmować mało miejsca fizycznie. Ich konstrukcja jest lekka, co umożliwia dość łatwe przenoszenie z miejsca na miejsce, a także przekładanie towarów, mających zostać bardziej wyeksponowanymi. Tego rodzaju stojaki doskonale sprawdzają się w poczekalniach, a także miejscach użyteczności publicznej, takich jak urzędy, albo na przykład salonach fryzjerskich, gdzie czasem trzeba poczekać na swoją kolej, albo aż zakończy się proces farbowania włosów.

Szklane gabloty

Mają one zastosowanie dla towarów luksusowych, które muszą być nieco bardziej chronione, gdyż stanowią dość dużą wartość materialną. Jednocześnie, umieszczenie ich w gablotach z przeźroczystego szkła daje możliwość dokładnego przyjrzenia się ich wyglądowi. Kiedy osoba zainteresowana chce dokładniej obejrzeć model, prosi sprzedawcę o prezentację, a także ma możliwość wzięcia produktu do ręki, a nawet niekiedy przetestowania jego funkcji użytkowych.

Szklane gabloty są tworzone z wysokiej jakości szkła, najczęściej hartowanego, to znaczy o wiele twardszego, ale jednocześnie dość przeźroczystego, co umożliwia dobrą ekspozycję towarów w dość widocznym miejscu, a także odpowiednie przechowanie ich w zamkniętych gablotach. Niektóre gabloty mają także dodatkowe udogodnienia, które pozwalają na ich obracanie, albo zapalanie wewnątrz światła. Szklane elementy to także półki szklane, na których ładnie wyglądają niektóre, wyeksponowane towary. Stosuje się je bardzo często w aptekach, gdzie wymagane są dodatkowe warunki higieny, nieco bardziej restrykcyjne niż w sklepach przemysłowych.

Regały modułowe

Wiele regałów produkowanych przez http://www.vonart.com.pl składa się z poszczególnych części, nazywanych modułami. Daje to duże możliwości kompozycji, a także pozwala na dokupowanie dodatkowych i dostawianie do poprzednich.

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *