Firma w USA – czy to większe dochody?

Przez on 2 sierpnia, 2016

Prowadzisz biznes, ale nie przynosi on takich dochodów, jakbyś tego sobie życzył? Nie wiesz co robić, bo klientom nie podoba się to, że firma jest polska? Jest to problem wielu branż. Nawet jeśli jesteś dumny z wysokiej jakości swoich produktów lub usług, to jednak dla wielu klientów ma znaczenie, skąd firma pochodzi. Jedne z najwyżej cenionych i darzonych największym zaufaniem, to firmy angielskie i amerykańskie. Właśnie w tym należy dopatrywać się sposobu, aby rozwinąć skrzydła i zacząć działać na jeszcze większą skalę. Zadajesz sobie pytanie, jak założyć firmę w USA? Pomożemy ci znaleźć na nie odpowiedź, naświetlająca cały proces zakładania firm w USA.

Korzystaj z usług profesjonalistów

Samodzielne założenie firmy w USA jak najbardziej jest możliwe. Zabiera jednak to sporo czasu i może wiązać się z kilkukrotnym przybywaniem do Stanów. To oczywiście generuje koszta i to wcale nie małe. Konieczność skompletowania wielu potrzebnych dokumentów, o których być może nie będziesz wiedział na samym początku, w dużej mierze utrudnia założenie firmy w USA przez jej przyszłego właściciela lub członka zarządu. Dlatego właśnie powstały firmy takie jak nasza, które w Państwa imieniu są w stanie zakładać firmy i spółki, których miejscem zarejestrowania jest jeden ze stanów USA.

Który stan wybrać?

Nie wiesz na który stan się zdecydować, aby twoja firma czerpała z tego maksimum korzyści? Wskazanie jednej poprawnej odpowiedzi będzie wymagało poznania specyfiki działania twojej firmy. Jakie usługi będzie świadczyć, dla kogo, jaki jest planowany roczny przychód, jakie ograniczenia nakłada na nie prawo stanowe. Dopiero po poznaniu tych ważnych faktów, będziemy w stanie podpowiedzieć, jak założyć firmę w USA. Od tego momentu sprawy nabiorą tempa i rozpocznie się właściwy etap tworzenia twojej firmy. Cały proces zakładania firmy nie jest długi ani skomplikowany i mieści się w ciągu kilku tygodni. Efektem jest komplet dokumentów rejestrowych, poświadczających istnienie Waszej firmy w USA.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *